Молоді вчені про наукові перспективи для абітурієнтів

Шановні абітурієнти!

Молоді вчені УДХТУ плідно працюють над найактуальнішими науковими проблемами, як на базі нашого Університету, так і провідних установ Польщі, Німеччини, Норвегії, Франції.

Завдяки високій мотивації і матеріально-технічному забезпеченню Університету, молоді науковці постійно беруть участь у грантових і стипендіальних програмах та перемагають в міжнародних і національних проектах, а студенти займають призові місця на олімпіадах та конкурсах.

Разом з тим, молодь Університету активно співпрацює з адміністрацією м. Дніпро і Дніпропетровської області та втілює соціально значимі проекти, важливі для розвитку нашого міста і краю.

Щорічно науковці УДХТУ беруть участь у грантових конкурсах, започаткованих Дніпропетровською обласною державною адміністрацією: “Молоді вчені – Дніпропетровщині”, “Кращий молодий вчений” та неодмінно займають призові місця. У 2017 році 8 нагород із 20 премій конкурсу “Молоді вчені – Дніпропетровщині” отримали науковці УДХТУ.

Разом із Радою молодих вчених Дніпропетровської області, співробітники нашого Університету підтримують сучасні європейські тенденції популяризації науки серед широкого загалу, тому у 2018 році вперше у Дніпрі був проведений науково-популярний фестиваль “Ніч науки – 2018”. Майстер-класи, організовані нашими учасниками, викликали справжнє захоплення у глядачів!

Представники нашого Університету завжди підтримують інноваційні, корисні проекти, що сприяють професійному зростанню молоді. У цьому плані неймовірно актуальними були “Осіння школа з грантрайтингу 2017” та “Весняна школа з проектного менеджменту 2018” за участі науковців УДХТУ.

Представники Українського державного хіміко-технологічного університету беруть активну участь у культурних заходах, що відбуваються у м. Дніпро та сприяють розвитку нашого міста.