Захист кваліфікаційних робіт здобувачів магістерського рівня за освітньою програмою «Комп’ютерні науки»

14 грудня 2023 року на кафедрі інформаційних систем завершився процес захисту кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня за освітньою програмою «Комп’ютерні науки». Головою екзаменаційної комісії було запрошено Слєсарєва Володимира Вікторовича, доктора технічних наук, професора кафедри системного аналізу і управління НТУ «Дніпровська політехніка». До складу комісії також увійшли кандидати технічних наук, доценти кафедри інформаційних систем Науменко Наталія Юріївна та Солодка Наталія Олександрівна.

Відповідно до встановлених в університеті норм щодо перевірки академічних текстів на випадки плагіату дипломні роботи підлягали передчасній перевірці на наявність текстових збігів. Активна участь студентів кафедри інформаційних систем у втіленні власних проєктів сприяє їх успішному проходженню контролю на виявлення плагіату та сприяє розвитку високого ступеня академічної культури. Під час захистів кваліфікаційних робіт було розглянуто не тільки питання використання сучасних технологій та досліджень, але й приділено увагу практичному використанню отриманих результатів в роботах.

22 випускникам кафедри інформаційних систем присвоєна кваліфікація магістр з Комп’ютерних наук, з яких троє отримали дипломи з відзнакою. Бажаємо випускникам насамперед мирного майбутнього та сподіваємось, отримані навички та компетенції створюють надійну основу для подальшого успішного розвитку у їх професійній кар’єрі.