Виїзне заняття з дисципліни «Інтелектуальна власність»

Дистанційне навчання внесло корективи в студентське життя – збільшився час проведений за комп’ютером; обмежена можливість живого спілкування з викладачами та одногрупниками; джерела інформації, для зручності, використовуються електронні.

17 травня 2023 року доцентом кафедри інноваційної інженерії Банник Н. Г. було проведено виїзне заняття з дисципліни «Інтелектуальна власність» для студентів факультету КН та І (групи 5-МЕХ-22 та 5-ЕТТ-22). Студенти разом із викладачем відвідали патентний відділ Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки ім. Первоучителів Кирила і Мефодія.

Після знайомства з бібліотекою та її відділами, студенти приступили до виконання завдань до практичної роботи з пошуку патентів за темою магістерської роботи. Робота з паперовими варіантами патентів України, взаємна допомога один одному в пошуку необхідної інформації та спілкування з одногрупниками дуже сподобалось всім студентам.

В майбутньому плануємо на постійній основі проводити такі заняття та розширювати співпрацю із Дніпропетровською обласною універсальною бібліотекою ім. Первоучителів Кирила і Мефодія та іншими освітніми закладами.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до наших занять з дисципліни «Інтелектуальна власність».

Доцент каф. Інноваційної інженерії, Наталія БАННИК