Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Мова та література в полікультурному суспільстві»

Вітаємо дебютантів у науці!

17 листопада 2022 року студенти Українського державного хіміко-технологічного університету, які цього року вступили на спеціальності 014 Середня освіта та 033 Історія та археологія, взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Мова та література в полікультурному суспільстві», яку організували Маріупольський державний університет і Бердянський державний педагогічний університет.

Студенти Українського державного хіміко-технологічного університету долучилися до роботи секції «Теорія та історія української і світової літератури», зокрема представили доповіді на такі теми:

• «Семантика коричневого кольору в повісті Ніла Ґеймана “Кораліна”», доповідач – Давидова Богдана, студентка 1 курсу гр. СОу; науковий керівник – ст. викладач кафедри філології та перекладу Колісник Г.М.
  • «Реконструкція грецьких мітів та поеми Гомера “Ілліада” у фільмі Вольфганга Петерсена “Троя”», доповідач – Любченко Єлизавета, студентка 1 курсу гр. СОа; науковий керівник – професор кафедри філології та перекладу Кулакевич Л.М.
  • «Особливості реконструкції міту про Едіпа у фільмі Паоло Пазоліні “Едип”», доповідач – Потуремець Марія, студентка 1 курсу гр. СОа; науковий керівник – професор кафедри філології та перекладу Кулакевич Л.М.
  • «Код гуцульського етносу у фільмі Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”», доповідач – Біловоденко Єрофей, студент 1 курсу гр. 1-ІА; науковий керівник – професор кафедри філології та перекладу Кулакевич Л.М.

Студентам сподобалася атмосфера невимушеної дискусії, де всі вільно висловлювали свої думки, а знані професори не тиснули своїм науковим авторитетом на студентів-початківців.

Будемо сподіватися, що організатори й надалі будуть використовувати формат інтернет-конференції, бо це дозволить долучатися до наукових заходів всім охочим попри карантинно-пандемічні перепони, кордони між країнами і повоєнні невлаштованості, яких не уникнути.

УСПІХІВ ВАМ, ШАНОВНІ СТУДЕНТИ,
У ПЛАВАННІ НАУКОВИМ МОРЕМ!