Всеукраїнська комплексна програма стажування EPAM Teachers Internship-2022

Teachers Internship – Всеукраїнська комплексна програма стажування для викладачів від компанії EPAM, започаткована ще в 2017 і відтоді допомагає освітянам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу IT-компанії «зсередини».

Особливістю Teachers Internship є широкий погляд на розуміння сучасної IT-галузі замість концентрації на певній технології. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend слухачі вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо.

В режимі щоденних онлайн занять протягом чотирьох тижнів освітній проект запускався двічі протягом 2022 року.

Доценти кафедри інформаційних систем Коротка Л.І., Науменко Н.Ю., Ляшенко О.А., Солодка Н.О. долучались в зимову та літню сесії воркшопів та практик. Учасники тренували Hard skills та набували актуальні навички роботи над навчальними проєктами у розподілених командах. Спілкування із молодими зацікавленими своєю справою фахівцями надихало на подальшу модифікацію навчальних курсів та освітніх програм.

Участь у стажуванні від найбільшої ІТ компанії України – це можливість краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для їх успішної кар’єри в майбутньому.