Вітаємо з ювілеєм професора Набивача Валентина Михайловича

Кафедра «Технології неорганічних речовин та екології» привітала з 90-річчям шановного доктора хімічних наук, професора Набивача Валентина Михайловича.

Валентин Михайлович – відомий вчений в області хроматографії, хімік, фахівець у галузі екології та охорони довкілля.​

В 1955 році закінчив Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут (нині ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»). Три роки працював на коксохімічному заводі майстром виробництва.

З 1958 року починається наукова діяльність Набивача В.М. на кафедрі хімічної технології палива ДХТІ. В 1963 році була успішно захищена кандидатська, а в 1991 році – докторська дисертації. З 1965 по 1972 – декан факультету технології високомолекулярних сполук.

З 2000 року професор Набивач В.М. працює на кафедрі «Технології неорганічних речовин та екології» та становиться відомим фахівцем в області охорони навколишнього середовища.

Валентин Михайлович є автором 4 монографій та навчальних посібників, співавтором понад 290 наукових праць. Під його керівництвом було захищено три кандидатські дисертації.

Шановний Валентин Михайлович!
Кафедра «Технології неорганічних речовин та екології» та весь колектив УДХТУ вітає Вас З ЮВІЛЕЄМ!
Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя!