Вітаємо студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.

Згідно Переліку переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05.10.2020р.  № 1220 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році», вітаємо студентів-переможців Конкурсу та їх наукових керівників:

Чернову Анастасію Сергіївну (факультет  ХТ та Е )

Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія»

Науковий керівник – д.х.н., доцент кафедри ТНР та Е Гевод Віктор Сергійович

(базовий ВНЗ – ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» )

Гуржій Валерію Євгенівну (факультет ХТ та Е )

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри ХТКС та БМ  Нагорна Тетяна Іванівна

(базовий ВНЗ – ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»  )

Загорулько Юлію Юріївну (факультет ХТ та Е )

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри ХТКС та БМ Науменко Світлана Юріївна

(базовий ВНЗ – ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»  )

Бойко Анастасію Олексіївну (факультет КН та І )