Український державний хіміко-технологічний університет зайняв друге місце в конкурсі Triple E awards

Починаючи з 2020 р. Рада з акредитації підприємницьких та залучених університетів (ACEEU) проводить конкурс на приз Triple E awards – це глобальне визнання зусиль, спрямованих на пошуки підприємництва та залучення до вищої освіти. Це перша нагорода, яка зосереджена на різних вимірах третьої місії університетів. Нагороди Triple E Awards, що впроваджуються на регіональному рівні, мають на меті сприяти змінам в університетах і підкреслювати їхню роль у своїх громадах та екосистемах.

Цього року конкурс відбувався у декількох номінаціях та регіонах світу, у тому числі була представлена номінація Ініціатива року, що стосується Цілей сталого розвитку. Саме тому проф. Х.Ратнавірою (Norges miljø- og biovitenskapelige universitet), що є ідейним натхненником, організатором та основним координатором серії проектів, пов’язаних з водними питаннями, було прийнято рішення про участь у цьому конкурсі з Water Harmony Global Initiative. За останні 12 років ця ініціатива об’єднала більше 100 університетів та організацій з 53 країн світу (Water Harmony), в тому числі наш університет, який протягом всього часу приймав активну участь у становленні та розвитку цієї ініціативи, а професор кафедри технології неорганічних речовин та екології  Смотраєв Р.В. був незмінним координатором двох фаз проекту Водна Гармонія .

Water Harmony Global Initiative була відібрана експертною комісією та в числі ще п’яти ініціатив потрапила у фінал конкурсу Triple E awards. До фіналу також потрапили Hotelschool The Hague (Нідерланди), Ulster University Business School (Великобританія), Manchester Metropolitan University (Великобританія), EHL Group (Швейцарія). У фіналі було проведено оцінювання фіналістів експертною комісією та, із врахуванням результатів голосування за кожну ініціативу, були визначені місця, що посіли фіналісти. Отже, Water Harmony Global Initiative зайняла друге місце! Це достойний результат і університет вітає проф. Х.Ратнавіру та всіх учасників серії проектів, що об’єднує Water Harmony Global Initiative, з отриманою відзнакою та бажає розвитку цієї безумовно важливої як для України, так і для всього світу ініціативи! Також, велика подяка всім, хто віддав свій голос за Water Harmony Global Initiative!