Обрати сторінку

Участь студентів та викладачів кафедри ТНР та Е у III щорічному Всеукраїнському онлайн-конгресі для майбутніх менеджерів зеленої економіки та екологів

22 листопада 2022 року студенти освітньо-професійної програми 101 «Екологія» (бакалавр) та «Екологія та охорона навколишнього середовища» (магістр) Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний Університет» та викладачі кафедри технології неорганічних речовин та екології проф. Коваленко І. Л., доц. Скиба М.І, доц. Хлопицький О.О. прийняли участь у III щорічному Всеукраїнському онлайн-конгресі для майбутніх менеджерів зеленої економіки та екологів.

 

Всеукраїнський онлайн-конгрес для майбутніх менеджерів зеленої економіки організовано Асоціацією професіоналів довкілля «ПАЕУ» спільно з Офісом сталих рішень за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головна мета конгресу полягала в демонстрації перспектив для професійного розвитку майбутніх спеціалістів і спеціалісток під час війни, їхньої ролі у повоєнній зеленій відбудові України; багатогранності викликів сфери саме в умовах змін клімату, спричинених декарбонізацією та війною в Україні, а також створенні платформи для нетворкінгу між фахівцями екологічної сфери.

Під час включення інтерактивних студій та виступів стейкхолдерів було обговорено основні екологічні виклики, на яких буде зосереджено увагу найближчі 20 років. Представники реального сектору економіки (українські і міжнародні компанії) і місцевих органів влади розказали, де можна застосовувати знання зі сфери охорони довкілля та визначили вимоги до підготовки професійних екологів, рівня їхніх знань, вмінь, компетенцій, зокрема професій, пов’язаних із питаннями збереження довкілля.

 

На конгресі було охоплено такі теми як:

  • управління професійним розвитком в охороні довкілля та маркетинг екоособистості;
  • залучення в професію: як студентам почати працювати у сфері екологізації?
  • екофахівці нового покоління і розвиток прикладної сфери охорони довкілля;
  • стратегія сталого розвитку: погляд у майбутнє;
  • як забезпечити інституційну спроможність України, щоб сфомувати зелений курс;
  • що змінила війна в кліматичній, продовольчій, природоохоронних сферах і як це вплине на вимоги до майбутніх професій;
  • цифрова трансформація управління охороною довкілля тощо.

«Хочемо щиро подякувати організаторам за можливість спілкування з професіоналами-практиками, доручення студентів до професійного середовища, яке в недалекому майбутньому стане їхньою професією».