Участь кафедри у підготовці учнівської молоді форуму «Дотик природи» 2023

Розвиток екологічної свідомості та відповідальності за стан навколишнього середовища є важливою складовою гармонійного розвитку особистості. Цей процес активно здійснюється через проведення еколого-натуралістичної роботи. Для розуміння законів природи необхідне вивчення біологічних дисциплін, що надає великого значення зацікавленості учнів у поглибленні знань в цьому напрямі. Важливою є також здатність учнів до самостійної науково-практичної та дослідницько-пошукової роботи.

Щорічно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Ця ініціатива спрямована на комплексну підтримку обдарованої молоді, сприяння модернізації науково-дослідницької, експериментальної та практичної діяльності з охорони та збереження біорізноманіття. Теми, які учні обрали для розробки наукових проєктів, в основному, відображали екологічні проблеми своєї місцевості, були актуальними та практично значущими.

Учасником біологічного форуму стала учениця 10-А класу комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпровської міської ради Анатязова Софія з науково-дослідним проєктом: «ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАЗМОХІМІЧНОЇ ОБРОБКИ ЯК ПРЕДСТАВНИКА ПЕРЕДОВИХ ОКИСНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ РУЙНУВАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧН ИХ РЕЧОВИН ТА ЗАЛИШКІВ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОГО ДОГЛЯДУ В ВОДНИХ СЕРЕДОВИЩАХ» (науковий керівник: д.т.н СКИБА Маргарита Іванівна) Наказ НЕНЦ № 84 від 23.10.2023 р. Про підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2023».