Тренінг «Перша психологічна допомога» від STEP-IN UKRAINE

21 липня 2023 року в стінах нашого університету представниці міжнародної громадської організації “STEP-IN UKRAINE провели для наших студентів тренінг на тему «Перша психологічна допомога». Студенти дізнались, як правильно поводитися у стресових ситуаціях та як розрізняти свої справжні емоції. Пізнали краще себе, свій емоційний стан та як краще поповнювати свої ресурси і ще багато-багато цікавого.

Оскільки життя може приносити нам різні випробування, стресові ситуації і внутрішні конфлікти, організація STEP-IN навчила нас звертатися до себе з розумінням.

Спікерки організації показали нам низку вправ йоги, які при стресі допомагають  відновити психоемоційне здоровʼя.

Наші студенти провели час з користю і змогли трішки відпочити та розвантажитись від нашої реальності, бо самодопомога важлива для психологічного здоров’я людини.

Щиро дякуємо громадській організації STEP-IN за нові знання та будемо чекати на нові тренінги!