Тренінг для студентів «Ефективна взаємодія в команді»

29 листопада 2023 року в Українському державному хіміко-технологічному університеті на базі Арт-простору УДХТУ для студентів був проведений тренінг «Ефективна взаємодія в команді», тренеркою якого була Олена Бобир. Вона розкрила присутнім типи, моделі та ознаки команди. Учасники для себе з’ясували, чим команда відрізняється від групи та, що впливає на її ефективність.

Під час заходу студенти гуртувалися у команди та змагалися, виконуючи різноманітні завдання, спрямовані на те, щоб сформувати ефективну взаємодію у команді. Учасники зрозуміли, що для ефективної комунікації потрібно вдале використання інструментів (переконання, аргументація, вплив тощо).

Завданням такого тренінгу є формування навичок успішної співпраці членів команди в різних ситуаціях, створення сприятливих умов для атмосфери довіри, зняття емоційної напруги, усвідомлення командних цінностей та їх прийняття кожним учасником, відпрацювання уміння конструктивно спілкуватися для створення єдиної команди.  На тренінгу учасники відчули себе в команді та, за допомогою практичних та  інтерактивних вправ, вдосконалили навички роботи в команді.

На заході панувала атмосфера довіри, підтримки та позитиву, яка дозволяє згуртувати студентів, сформувати спільні принципи та спрямувати їх на конструктивну діяльність.