Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Шалений світ професій

В Українському державному хіміко-технологічному університеті відбувся молодіжний фестиваль «Шалений світ професій», у рамках якого абітурієнти мали змогу дізнатися про спеціальності, які можна здобути, вступивши до нашого вишу.

На Фонтанній площі головного корпусу УДХТУ було побудовано зони, де представники різних факультетів нашого університету знайомили гостей із можливостями, пов’язаними з вибором тієї чи іншої професії.

У зоні «Smart-technology» майбутні абітурієнти мали нагоду ознайомитися з винаходами наших студентів і викладачів у галузі робототехніки, а також поспостерігати за роботою 3D-принтера, який на їхніх очах створив вазу для квітів та макет Ейфелевої вежі.

У «Eco-zone» гостям розповіли про небезпеку забруднення навколишнього середовища, навчили виявляти нітрати в овочах і фруктах, а також продемонстрували процес очищення води. Цікавою ця зона стала й для поціновувачів дорогоцінних металів. Тут кожен мав змогу потримати у руках золото, срібло та інші мінерали.

«Food and cosmetics prodaction zone» стала тим місцем, де охочі могли дізнатися більше про харчові консерванти та складові косметичних засобів.

Для творчих особистостей працювала «Design studio» – зона, в якій розкрили таємниці дизайну в найрізноманітніших сферах діяльності, починаючи від поліграфічної продукції, і, закінчуючи дизайном тротуарної плитки.

Цікаві експерименти з нафтопродуктами чекали на глядачів у «Energy zone».

Для тих, хто мріє пов’язати своє життя з фармакологією, було створено «Biomedical zone», де розкривали таємниці виготовлення лікарських засобів.

Майбутніх фінансових геніїв чекали в «Busines zone». Там представники економічного факультету підготували інтерактивні ігри, пов’язані з економікою.

Зірковими гостями фестивалю стали випускники нашого університету – «приборкувач» вогню Олександр Шаркун та учасниця багатьох музичних проектів Ксенія Башибулар.

Також під час фестивалю було проведено розіграш призів від Українського державного хіміко-технологічного університету.

Фестиваль «Шалений світ професій» проводиться вперше, однак уже зараз він отримав гарні відгуки його гостей. Слід зауважити, що фестиваль відвідали більше ніж пів тисячі майбутніх абітурієнтів. Віримо, що подібні заходи допоможуть школярам у виборі майбутньої професії та вже наступного року чекаємо їх у лавах студентів єдиного в Україні хіміко-технологічного університету!