Обрати сторінку

Питання безпеки життєдіяльності, цивільного захисту

Значна кількість потрясінь, що відбулися на території України за останні 50 діб, змістила пріоритети людини в умовах воєнного часу, поставивши безпеку на перше місце.

На базі ДВНЗ УДХТУ 14.04.2022р. відбулася зустріч викладачів кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності з представниками НМЦ з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, яка  показала, що складовою організації безпеки і захисту населення України, об’єктів економіки і національного надбання держави є навчання поведінки та діям у разі виникнення надзвичайних ситуаціях (КЦЗУ Ст. 41 Навчання учнів, студентів та дітей дошкільного віку).

Розглядались питання забезпечення захисту населення, особливо від техногенних катастроф, які можуть виникнути від руйнування у ході бойових дій екологічно небезпечних об’єктів. Запропонували низку заходів в контексті виховання культури безпеки життєдіяльності, впровадженню «культури хімічної безпеки».

На сайті кафедри охорони праці та БЖД розміщено алгоритм дій при виникненні небезпечних ситуацій https://udhtu.edu.ua/ftk/tortab/kafoptbj.

Дякуємо за плідну працю представникам НМЦ з цивільного захисту та БЖД Дніпропетровської області:  методисту обласного методичного кабінету (БЖД населення) Шарановій Ю.Г.; викладачу-методисту Дніпровських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (І категорії) підполковнику служби ЦЗ Пономаренко С.С.; викладачу Дніпровських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (І категорії) полковника у відставці Сипко В.Г.