Обрати сторінку

Психологічний захід «Емоційне вигорання»

3 листопада 2023 року на базі ДВНЗ УДХТУ проведено захід з психологічної адаптації за темою «Емоційне вигорання» під патронатом кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ДВНЗ УДХТУ та Молодіжної ради Дніпра і її представника Дар’ї Очигави.

Відвідали захід понад 30 учасників – студенти денної та заочної форми навчання, аспіранти та викладачі університету.

Теоретичні знання з біохімічних основ стресових емоційних станів слухачі отримали від викладача кафедри фундаментальних дисциплін Дніпровського медичного інституту традиційної та нетрадиційної медицини Ігоря Кучая.

Прикладними знаннями по визначенню власного психічного здоров’я, профілактиці та запобіганню стресового депресивного стану з подальшим емоційним вигоранням учасників збагатила психолог/арт терапевт Лоліта Гета.

Практичними навичками по подоланню психічного, емоційного, фізичного напруження та емоційного вигорання слухачі оволоділи під керівництвом студентки заочної форми навчання факультету Х та ХТ, випускниці Київського національного університету фізичної культури та спорту, реабілітолога Ганни Волової.

За підсумками заходу слухачі отримали велику кількість нових знань, позитивних емоцій та заряду на майбутнє. Слухачі отримали пам’ятні подарунки – сумки-шопери, папки та блокноти, спікерів нагородили гучними оплесками, чашками та блокнотами.