Підписання договору про співпрацю з ІТ-компанією EPAM

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» та IT-компанія EPAM уклали Договір, предметом якого є співробітництво у сфері сучасних інформаційних технологій, що буде спрямовано на підвищення рівня підготовки студентів, перепідготовку та підвищення Університетом кваліфікації фахівців у цій сфері.

Серед основних форм співробітництва, передбачених Договором є обмін інформацією про нові завдання, дослідження та розробки у сфері сучасних інформаційних технологій, у тому числі, про нові методи та засоби розробки програмного забезпечення; сприяння компанії EPAM в організації Університетом науково-технічної, інформаційної, методичної підтримки навчального процесу, підготовки та перепідготовки кадрів.

Необхідно зауважити, що науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем УДХТУ, на якій ведеться підготовка за освітніми програмами галузі 12 «Інформаційні технології», брали участь у трьох програмах для викладачів «Teacher’s Internship program» від компанії ЕРАМ в 2021 та 2022 роках.

Компанія, у свою чергу, вже проявила свою зацікавленість у підготовці висококваліфікованих фахівців зі спеціальності «Комп’ютерні науки», беручи активну участь у рецензуванні однойменної освітньої програми, за якою проводиться підготовка на кафедрі інформаційних систем УДХТУ.

Також серед форм співробітництва зазначено створення умов для реалізації цікавих обом сторонам Договору проєктів, в тому числі залучення студентів з метою навчання та отримання практичних навичок у сфері сучасних інформаційних технологій. Наразі триває участь 11 студентів кафедри ІС в масштабному Марафоні ІТ-технологій від ЕРАМ University, метою якого є ознайомлення учасників з повним циклом розробки вебдодатку. Учасники заглиблюються в розробку власного проєкту та за допомогою експертів ЕРАМ проходять шлях до готового додатку з нуля, отримавши актуальні знання на практиці.

Отже співпраця триває, бо важливим є розвиток відносин між сучасною ІТ компанією та Університетом задля отримання максимальної користі і позитивних результатів як для студентів, так і для ЗВО і компанії.

Довідково.

З 1993 року EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. У 2021 році EPAM було додано до S&P 500 і включено до списку компаній Forbes Global 2000.

Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM, які було обрано журналом Newsweek як «Найулюбленіше робоче місце» у 2021 та 2022 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. Чотири рази вона посіла місце як найкраща IT-компанія у списку компаній, які швидко зростають, за версією Fortune 100. EPAM уже три роки поспіль входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20 компаній, які швидко зростають.

Дізнатися більше інформації можна на сайті www.epam.com, а також в соціальній мережі  LinkedIn. Більше про можливості EPAM University – на сайті.