Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Освітня програма “Менеджмент”

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування
Спеціальність: 073 Менеджмент
Випускова кафедра: Менеджменту та фінансів
Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра та магістра

Менеджер – це фахівець, який вміє знаходити способи керування організацією роблячи її несхожою на інші. Він вміє впливати на людей і налагоджувати стосунки між людьми, може організувати роботу команди. Це людина, яка вміє аналізувати великі обсяги інформації, а також ухвалювати відповідальні рішення.

Зараз професія менеджера значно розповсюдилася і є затребуваною в різних сферах. Світу відомі імена багатьох талановитих фахівців у цій галузі. Їх прославили заповзятість, професійність, винахідливість. Наприклад, завдяки засновнику й генеральному директору „Apple” Стиву Джобсу вартість однієї акції його компанії значно зросла, а корпорація стала однією з найбагатших у світі. Антикризовий менеджер Лідо Ентоні Якокка зумів урятувати корпорацію „Chrysler„ від банкрутства й повністю відновив втрачені нею позиції на автомобільному ринку.

Менеджмент організації – це ключовий напрямок у кожній фірмі будь-якої галузі бізнесу, оскільки в розпорядженні кожної компанії є найрізноманітніші ресурси, якими необхідно керувати: фінансові, матеріально-технічні, трудові, інформаційні тощо. Фахівець із менеджменту організації забезпечує ефективне використання ресурсної бази, а отже й одержання додаткового прибутку, зменшення витрат.

Чим же зайнятий менеджер у робочий час? Менеджерові необхідно простежувати ситуацію, що складається всередині й навколо компанії. На основі своїх спостережень і статистичних даних він визначає цілі й шляхи для їх досягнення. У випадку, якщо цей фахівець управляє колективом, він розподіляє між ними завдання, регулярно перевіряє якість і результативність їх праці, створює умови для ефективності роботи, дає рекомендації. Менеджери в сфері продажів докладно вивчають свій продукт, визначають, наскільки вони затребувані серед споживачів, і що необхідно зробити, для того щоб кількість покупців постійно збільшувалася. При відсутності позитивних результатів представник цієї професії повинен оперативно змінити свою стратегію. Менеджер також здійснює оформлення договорів, перевіряє наявність у співробітників всіх необхідних документів.

Спеціальність „Менеджер організацій і адміністрування” затребувана в усіх регіонах України. Дійсно професійні менеджери організації нерідко працюють у закордонних і міжнародних компаніях.

Цьому сприяють такі чинники:

  1. Успіх будь-якої юридичної особи прямо залежить саме від професіоналізму й старанності керівника, тому власники великих і перспективних фірм просто „полюють” на кваліфікованих фахівців, що володіють багажем сучасних знань.
  2. Робота на посаді менеджера є різноманітною, сповненою творчістю.
  3. Студенти, що пройшли комплексну підготовку на кафедрі менеджменту економічного факультету без особливих труднощів влаштовуються на дійсно високооплачувану роботу.
  4. Менеджери – це фахівці, у діяльності яких простежується без перебільшення надзвичайно швидкий кар’єрний ріст.