Обрати сторінку

Освітня програма “Менеджмент і адміністрування” (бакалавр)

Освітня програма “Менеджмент організацій і адміністрування” (магістр)

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування
Спеціальність: 073 Менеджмент
Випускова кафедра: Менеджменту та фінансів

 

Розрахунок конкурсного балу

Бажаєш дізнатися прохідний бал минулих років та оцінити свій шанс вступу на бюджет?! Зателефонуй в приймальну комісію +380966517394 або залиш свій номер і ми зателефонуємо Вам:

3 + 5 =

Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Випускова кафедра: Кафедра технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів

Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра та  магістра


Кафедра готує фахівців за двома напрямами:

  • переробка традиційних видів палива
  • технологія альтернативних палив.

З першого напряму студенти вивчають основні процеси переробки вуглецевмісної сировини, технології переробки нафти, газу й твердих горючих копалин, застосування палив, мастил, олив та продуктів переробки вугілля.

З другого -  основні принципи виробництва та застосування палив з ненафтової сировини, якою є рослинні та харчові відходи, різні види біопалива, біогаз, продукти газифікації твердих горючих копалин. Студенти оволодівають навичками у застосування спиртових палив (біоетанолу), біодизелю, нові системи використання палив, у тому числі у газо-рідинних та гібридних двигунах.

За обома напрямами студенти оволодівають навичками розрахування та проектування нових екологічно чистих виробництв.

На кафедрі є обладнані лабораторії, де студенти оволодівають сучасними методами дослідження на експертизи палив.

Кафедра готує фахівців для роботи на сучасних підприємствах з переробки нафти, газу, вугілля та будь-якої сировини з високим вмістом вуглецю й водню. Випускники кафедри можуть працювати на посадах інженерів-технологів нафтопереробного комплексу України, проектантів і конструкторів нафто- й вуглехімічного обладнання, займатись науковою роботою у науково-дослідних установах та університетах, технічним менеджментом в управлінських структурах і бізнесі.

Кафедра є популярною серед іноземних студентів – на протязі останніх 5-років у нас навчалися студенти з ближнього та далекого зарубіжжя – Анголи, Туркменістану, Азербайджану, Узбекистану, Португалії та  Конго.

Магістри кафедри мають змогу виконувати свої дипломи у лабораторіях кафедри, оволодівати методами комп’ютерного моделювання та сучасними інформаційними ресурсами через електронні бібліотеки.

Кафедра готує висококваліфікованих спеціалістів через аспірантуру та докторантуру для майбутньої роботи у наукових інститутів та закладах вищої освіти.

Наукова діяльність кафедри спрямовано на отримання та вивчення нових видів палив, в тому числі, альтернативних, та широко представлена монографіями та науковими статтями.

Основні місця практики та роботи випускників кафедри:

МІСЦЯ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТІВ

М. Київ

ПАТ «Укрнафта»

Національний авіаційний університет

АТ «Синтез-групп»

Лабораторії аеропортів, нафтобази

м. Дніпропетровськ

КХВ ПАТ «Євраз-ДМЗ ім. Петровського»

Нижньодніпровська нафтобаза

ПАТ «Південний машинобудівний завод», застосування олив.

Лабораторія авіаційних палив аеропорту «Дніпропетровськ», «Дніпроавіа».

ТД «Інтеройл»

НК «Альянс-Україна»

Агросоюз

Лабораторії аеропортів, нафтобази

Дніпропетровська обл.

м. Дніпродзержинськ, АТ "Дніпродзержинський коксохімічний завод"

м. Кривий Ріг «ПАТ «Миттал-Стіл Кривий ріг»

Полтавська обл.

м. Кременчук, ПАТ «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнанафта»

ГПУ “Полтавагазвидобування “Солохівській промисел”

м. Лисичанськ, Луганська обл.

«Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» («Лисичанський НПЗ»)

Запорізька обл.

м. Бердянськ, АТ “АЗМОЛ”

м. Бердянськ, РУ НВО «Агрінол»

м. Запоріжжя, АТ «Запорізький електровозоремонтний з-д»

м. Запоріжжя, ПАТ «Запоріжкокс»

Львівська обл.

м. Дрогобич, НПК “Галичина”

с.м.т. Дашава, Львівська обл., Дашавське ВУПЗГ

Сумська обл.

м. Мала Павлівка, Качанівський ГПЗ, ВАТ «УКРНАФТА»

Івано-Франківська обл.

м. Надвірна, АТ "Нафтохімік Прикарпаття"

м. Долина, «Долинський ГПЗ», ПАТ «Укрнафта»

м. Борислав, «Бориславський ГПЗ», ПАТ «Укрнафта»

Харківська обл.

с.м.т. Андріївка, ДК “Укргазвидобування”, Шебелинське відділення переробки газу, газового конденсату та нафти

с.м.т. Червоний Донець, ДК “Укргазвидобування”, Газопромислове  управління “Шебелинкагазвидобування”

Чернігівська обл.

м. Варва, ВАТ «Укрнафта», “Гнідинцівський газопереробний завод»

Менеджер – це фахівець, який вміє знаходити способи керування організацією роблячи її несхожою на інші. Він вміє впливати на людей і налагоджувати стосунки між людьми, може організувати роботу команди. Це людина, яка вміє аналізувати великі обсяги інформації, а також ухвалювати відповідальні рішення.

Зараз професія менеджера значно розповсюдилася і є затребуваною в різних сферах. Світу відомі імена багатьох талановитих фахівців у цій галузі. Їх прославили заповзятість, професійність, винахідливість. Наприклад, завдяки засновнику й генеральному директору „Apple” Стіву Джобсу вартість однієї акції його компанії значно зросла, а корпорація стала однією з найбагатших у світі. Антикризовий менеджер Лідо Ентоні Якокка зумів урятувати корпорацію „Chrysler„ від банкрутства й повністю відновив втрачені нею позиції на автомобільному ринку.

Менеджмент організації – це ключовий напрямок у кожній фірмі будь-якої галузі бізнесу, оскільки в розпорядженні кожної компанії є найрізноманітніші ресурси, якими необхідно керувати: фінансові, матеріально-технічні, трудові, інформаційні тощо. Фахівець із менеджменту організації забезпечує ефективне використання ресурсної бази, а отже й одержання додаткового прибутку, зменшення витрат.

Чим же зайнятий менеджер у робочий час? Менеджерові необхідно простежувати ситуацію, що складається всередині й навколо компанії. На основі своїх спостережень і статистичних даних він визначає цілі й шляхи для їх досягнення. У випадку, якщо цей фахівець управляє колективом, він розподіляє між ними завдання, регулярно перевіряє якість і результативність їх праці, створює умови для ефективності роботи, дає рекомендації. Менеджери в сфері продажів докладно вивчають свій продукт, визначають, наскільки вони затребувані серед споживачів, і що необхідно зробити, для того щоб кількість покупців постійно збільшувалася. При відсутності позитивних результатів представник цієї професії повинен оперативно змінити свою стратегію. Менеджер також здійснює оформлення договорів, перевіряє наявність у співробітників всіх необхідних документів.

Спеціальність „Менеджер організацій і адміністрування” затребувана в усіх регіонах України. Дійсно професійні менеджери організації нерідко працюють у закордонних і міжнародних компаніях.

Цьому сприяють такі чинники:

  1. Успіх будь-якої юридичної особи прямо залежить саме від професіоналізму й старанності керівника, тому власники великих і перспективних фірм просто „полюють” на кваліфікованих фахівців, що володіють багажем сучасних знань.
  2. Робота на посаді менеджера є різноманітною, сповненою творчістю.
  3. Студенти, що пройшли комплексну підготовку на кафедрі менеджменту економічного факультету без особливих труднощів влаштовуються на дійсно високооплачувану роботу.
  4. Менеджери – це фахівці, у діяльності яких простежується без перебільшення надзвичайно швидкий кар’єрний ріст.