НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «МОЛОДІ ВЧЕНІ – ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ»

29 листопада 2018 року відбулося урочисте нагородження переможців щорічних обласних конкурсів для молодих вчених, які реалізуються за підтримки Ради молодих вчених Дніпропетровської області й Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Уже другий рік поспіль молоді науковці ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» проявляють високу активність і продуктивність у конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині», що зазначило поважне експертне журі.

У 2018 році нашими колегами було подано 14 проектів (усього на конкурс надійшло 48 проектів). За результатами конкурсного відбору серед 25 переможців, 9 представників нашого Університету здобули перемогу і отримали сертифікати та гранти (матеріальне заохочення).

Переможцями конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині» у 2018 році стали:

• ГОРДЄЄВ Юрій Сергійович,
  • СЛІПКАНЬ Анастасія Валеріївна,
  • ШМИЧКОВА Олеся Борисівна,
  • КОЛОМІЄЦЬ Олена Вікторівна,
  • ХЛОПИЦЬКИЙ Олексій Олександрович,
  • ПОКОТИЛО Ігор Олександрович,
  • ОВЧАРЕНКО Аліна Олександрівна,
  • ВАРЕНИЧЕНКО Світлана Анатоліївна,
  • КАМЕНЄВА Валерія Миколаївна.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації нових проектів, а усім молодим науковцям УДХТУ – перспективних ідей!

Олена Величко, голова Ради молодих вчених УДХТУ