Колаборація освіти та ІТ бізнесу: перспективні напрями в технологіях у 2022

03.12.2021 р. за ініціативою ІТ компанії EPAM відбувся захід під назвою «Колаборація освіти та ІТ бізнесу: перспективні напрями в технологіях у 2022». Експерти ЕРАМ University запросили викладачів ІТ спеціальностей університетів Дніпра та області обмінятися досвідом, поспілкуватися з колегами та дізнатися більше про ефективне навчання сучасних ІТ-спеціалістів. На зустрічі онлайн були присутні викладачі кафедри Інформаційних систем, а у якості представника кафедри офіс компанії відвідала доцент кафедри Денисюк Ольга Ростиславівна.

Разом з викладачами Дніпра та експертами ЕРАМ було обговорено наступні теми:

• Які тренди та перспективи актуальні зараз у сфері ІТ освіти?
  • Як змінюється роль викладача в світі, де є інтернет, ютуб і доступ до всієї інформації в світі?
  • Що зараз чекають від випускників технічних спеціальностей на ринку праці?
  • Як ефективно навчати сучасних ІТ-спеціалістів?
  • Які навчальні інструменти та підходи використовують викладачі в EPAM University Programs?

Подібні зустрічі представників ІТ-сфери та освітянської спільноти допомагають визначати, які напрямки розвиваються, а які поступово втрачають актуальність, та які знання і навички потрібні ІТ-спеціалістам вже у 2022 році. Бо зрештою успішне працевлаштування випускників – це спільна мета й випускових кафедр, й ІТ-компаній.