Історична драма “Щедрик” на екрані Артпростору ННІ УДХТУ

10 жовтня 2024 року в Артпросторі ННІ УДХТУ студенти зібралися для перегляду історичної драми “Щедрик”. Цей фільм розповідає про роль української пісні як потужного символу боротьби за незалежність та її вплив, що залишається актуальним і сьогодні.

«Щедрик» – українська історична драма режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко за сценарієм Ксенії Заставської. Це емоційна розповідь про життя трьох родин різних національностей, об’єднаних трагедією війни. Також автори фільму зосередили увагу на унікальні традиції святкування Різдва в українців та поляків.

Фільм занурив глядачів у атмосферу війни, болю, але водночас подарував відчуття єдності, любові й незламності українського духу. У ньому дуже чуттєво звучать колядки, у ньому щирий дитячий сміх та глибока батьківська любов, а також сильне вічне кохання.

Студенти зворушено ділилися враженнями після показу, адже цей фільм нікого не залишив байдужим.

Спільні кінопокази таких шедеврів є важливою частиною культурного життя нашого університету, що сприяють об’єднанню та зміцненню національної свідомості.