Обрати сторінку

Бажаєте знати все про воду та міжнародні освітні проекти Водна Гармонія?

Наші випускники проекту та, вже і ДВНЗ УДХТУ, порадять і розкажуть про всі особливості навчання в університеті та за кордоном у рамках міжнародного проекту Водна Гармонія, започаткованого 2011 р. з ініціативи Норвезького університету природничих наук та за підтримки Норвезького центру міжнародної співпраці в освіті Норвезького Королівства (https://udhtu.edu.ua/vodna-garmoniya).

На початку жовтня у гості до студентів 5-го курсу кафедри ТНР та Е завітала випускниця 2017 р. – Аліна Кульчинська. Вона разом із кращими нашими студентами протягом двох років одночасно навчалася в УДХТУ і Норвезькому університеті природничих наук й отримала дипломи двох університетів.

Аліна розповіла про навчання і програми мобільності студентів нашого університету до університетів Норвегії, Польщі, Німеччини, Китаю та Шрі-Ланки, доступні за фінансової підтримки серії проектів Водна Гармонія.

Особливу увагу наша гостя звернула на умови участі студентів старших курсів у літній школі впродовж 3-х тижнів у Норвегії (www.waterh.net) та новітні технології водопідготовки, водопостачання й управління промисловими стоками.