Обрати сторінку

Екскурсія в ІТ-компанію EPAM

27 квітня 2023 року, в рамках партнерського співробітництва, студенти кафедри інформаційних систем прийняли участь в екскурсії до однієї з провідних ІТ-компаній на ринку України –  компанії EPAM (https://training.epam.ua/, https://www.facebook.com/epamuniversityprograms,  https://www.facebook.com/EPAM.Ukraine).

Під час візиту студенти мали змогу потрапити у атмосферу сучасного офісу, познайомитись із принципами організації роботи міжнародної ІТ-компанії, побачити робочі офіси та зони відпочинку, харчування; ознайомитися з ключовими бізнес-процесами компанії. Представники EPAM розповіли про освітні івенти, програми стажування та кар’єрного зростання, доступні здобувачам освіти.

 

Компанія EPAM посідає перше місце серед найбільших IT-компаній України за версією DOU. Має різноманітні безкоштовні програми для джуніорів, по закінчені яких передбачено проходження співбесіди на проєкти на фінальному етапі у внутрішній лабораторії. За результатами співбесід більше 90% випускників таких програм отримують запрошення на джуніор позиції до ЕРАМ.

Також програмою заходу було передбачено лекцію досвідченого рекрутера компанії щодо складання CV. Студенти отримали відповіді на всі питання стосовно правильної подачі інформації в CV саме для початків, а найбільш активні –  і подарунки від компанії.

Допомога здобувачам вищої освіти в отриманні необхідних знань та скілів для старту кар’єри та професійного зростання в ІТ-сфері – це спільна мета кафедри ІС та компанії ЕРАМ.