До Всесвітнього дня охорони праці

Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Новий девіз Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі 2022 року «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» (Act together to build a positive safety and health culture). У МОП підкреслили, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників. Завдяки ефективному соціальному діалогу уряд та соціальні партнери можуть брати активну участь на всіх етапах процесів прийняття рішень з охорони праці. Соціальний діалог не тільки сприяє вдосконаленню політик та стратегій у галузі охорони праці, а й допомагає швидше та з більшою ефективністю їх реалізовувати.

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності, відділ охорони праці, профспілкова організація ДВНЗ УДХТУ бажають Вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, здійснення всіх ваших найзаповітніших задумів. Нехай вони завжди знаходять розуміння і підтримку в серцях людей, а ваша життєва енергія та мудрість примножують трудові здобутки нашої країни.