Зустрічі приймальної комісії з комітетом студентської молоді УДХТУ

Як мотивувати студентів до творчості? Як відродити табір “Дубовий гай”? Як підвищити імідж нашого університету? Ці та інші питання обговорили на зустрічі представників приймальної комісії з комітетом студентської молоді Українського державного хіміко-технологічного університету.

9 вересня у невимушеній атмосфері арт-простору УДХТУ активна молодь Хімтеху розробила план заходів, що сприяли б розвитку студентського життя та його популяризації.

Хоча пандемія СOVID-19 внесла значні корективи у роботу закладів вищої освіти, у студентів все одно має бути місце для самореалізації. Саме над цим працює наш комітет студентської молоді. Враховуючи можливість закриття університету на карантин, студенти разом із проректором з науково-педагогічної роботи Ольгою Рижовою обговорили план можливих заходів, які доведеться провести у режимі онлайн.

Не оминули увагою і питання залучення абітурієнтів до навчання у кращому в Україні хіміко-технологічному університеті й використання для цього сучасних технологій. У нашому університеті щодня відбувається багато яскравих подій, і ми хочемо, аби сьогоднішні школярі дізналися, що навчатися у нашому університеті дійсно цікаво. А щоб розповісти про це якісно й сучасно, було прийнято рішення створити серед студентів посаду контент-мейкера, який освітлюватиме життя Хімтеху в соціальних мережах.

Головною ж темою зустрічі стали живі заходи, які КСМ готує цього навчального року. Які саме? Дізнаємось зовсім скоро.

А вже зараз можемо пообіцяти, що кожен студент, який має бажання реалізувати свої таланти – чи то хореографія, чи гумор, або спорт – зможе це зробити у стінах Українського державного хіміко-технологічного університету. А ми завжди підтримаємо його починання.