Зустріч в межах проекту «Змінимо країну разом»

09 лютого у приміщенні спортивного комплексу ДВНЗ УДХТУ на кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я, разом з науково-педагогічними працівниками кафедри технології неорганічних речовин та екології, а саме к.т.н., доцентом Макарченко Наталею Петрівною та к.х.н., доцентом Груздєвою Оленою Володимирівною провели зустріч по обміну досвідом з делегацію науково-педагогічних працівників зі Львова.

В рамках реалізації проекту «Розширення спортивних горизонтів» (в межах проекту «Змінимо країну разом»), та поглибленню співпраці Львівської та Дніпропетровської областей за сприянням обласних рад, при підтримці Дніпропетровського обласного відділення, Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Спортивного товариства «ГАРТ», Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського у співпраці із ДНУ «Інститутом модернізації змісту освіти» за підтримки Львівської обласної ради та ГО «Єврорегіон» та «Карпати – України» було представлено д.м.н., професором, завідувачем кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я  Галиною Василівною Охромій доповідь на тему: «Інноваційні методи визначення індивідуальних можливостей школярів та студентської молоді до навчального процесу» та доповідь к.т.н., доцента кафедри технології неорганічних речовин та екології Макарченко Наталею Петрівною та к.х.н., доцента кафедри технології неорганічних речовин та екології Груздєвою Оленою Володимирівною на тему: «Чиста вода – здорова нація!».

Подібні заходи необхідно проводити регулярно для підвищення інтересу серед молоді до здобуття освіти у галузі фізичної культури та спорту, а також для підвищення рівня фізичної активності молоді України.