Зустріч студентів із гарантом ОП 263 Цивільна безпека

6 червня відбулась зустріч студентів із гарантом ОП 263 Цивільна безпека Смирновою Оленою Володимирівною та викладачами. До уваги студентів були представлені сілабуси вибіркових дисциплін для вільного вибору студентами на наступний навчальний рік.
Доцент Олена Володимирівна Смирнова детально пояснила принципи та особливості вибору дисциплін, звернула увагу слухачів на деякі аспекти щодо кредитів по кожній дисципліні, відповідала на питання здобувачів під час обговорення. До бесіди доєднувались викладачі вибіркових дисциплін, щоб детальніше розповісти про важливість і особливості їхніх предметів.
Наприкінці зустрічі студенти мали обрати ті дисципліни,які їх зацікавили найбільше з урахуванням кредитів.