Зустріч представників ТОВ «Еліксір» з ректором ДВНЗ УДХТУ

На початку грудня 2021 року відбулась зустріч Почесного консулу Бразилiї Олега Василенка та директора ТОВ “Елiксір” Ірини Мальованної з ректором ДВНЗ УДХТУ професором Костянтином Сухим. Було обговорено спільні можливості спiвробiтництва університету з українським виробником парафармацевтики ТОВ “Еліксір” та Почесним Консульством Бразилії у м. Дніпро. Учасники зустрічі знайшли цікаві напрямки для подальшої співпраці, які будуть вигідними для кожної із сторін. Гостi запросили ректора та студентський актив ДВНЗ УДХТУ з візитом на підприємство. Заплановано підписати Меморандум про співпрацю.

Треба зазначити, що директор ТОВ “Елiксір” Ірина Мальованна у 2010 р. з відзнакою закінчила магістратуру на кафедрі аналітичної хімії за спеціальністю “Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів”. Вже третій рік поспіль Ірина Миколаївна очолює екзаменаційну комісію кафедри АХ і ХТХД та КЗ із захисту дипломних робіт магістрів за освітньою програмою ХДК. Кафедра аналітичної хімії з особливою гордістю пишається своїми випускниками, які працюють за спеціальністю і роблять вагомий внесок у розвиток косметичної і харчової галузей.

Кафедра АХ і ХТХД та КЗ