Зустріч із співробітником Diocese of Chichester Academy Trust

09 листопада 2023 року студенти спеціальностей «Середня освіта. Англійська мова і література та друга іноземна мова» та «Середня освіта. Українська мова і література» у форматі Zoom-конференції зустрілися із Іриною Гриненко, співробітником Diocese of Chichester Academy Trust (Англія, Східний Сассекс). У безпосередньому спілкуванні студенти дізналися про особливості англійської освіти, що є однією з найстаріших освітніх систем і складається з чотирьох обов’язкових ступенів (дошкільна освіта; середня освіта; додаткова освіта (FE); вища освіта (HE)).
Більш докладно пані Ірина розповіла про особливості англійської STREAM-освіти, спрямованої на те, щоб сформувати навички спілкування у дітей, прискорити їхню соціалізацію та підготувати їх до навчання у середній школі. Отримана інформація буде корисною при вивченні дисципліни з циклу професійної підготовки «Основи STREAM-освіти в ЗЗСО».