Знайомство з історією й традиціями УДХТУ

Уже традиційно для першокурсників заняття з «Історії України» в Українському державному хіміко-технологічному університеті розпочинаються в Музеї історії університету. На початку вересня музей уже відвідали студенти кількох факультетів: ТНР, ТОР та БТ, ТВМС, КН та І. З ентузіазмом розповіли вступникам про основні віхи розвитку нашого університету, провідні наукові школи і традиції вишу директор музею Демидко Марина Михайлівна та екскурсоводи клубу «Пошук», студентки: Павлова Валерія (факультет ТОР та БТ), Виноградова Вероніка, Панфілова Олександра, Сігуєва Анна, (ТВМС), Мочалова Анна, Лантушенко Дарина (ОТС).

У тісній співпраці кафедри українознавства з музеєм уже багато років проходить конкурс знавців історії університету. Цьогоріч він буде присвячений 90-й річниці заснування УДХТУ. Тож кафедра та музей запрошують усіх зацікавлених студентів взяти участь у дослідженні історії та популяризації традицій УДХТУ!