Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Засідання науково-педагогічного складу кафедри

Чер 7, 2018

31 травня відбулося чергове засідання науково-педагогічного складу кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології. Були розглянуті поточні важливі питання стосовно навчального процесу, ходу подготовки до захисту дипломних проектів бакалаврів спеціальностей “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та “Метрологія та інформаційно-вимірювальна-техніка”. Також були заслухані звіти з наукової роботи аспірантів Довгополого Я.О., Шейкуса А.Р., Каюна І.Г. за попередній період роботи. Серед іншого були ухвалені такі рішення:

• започаткувати на кафедрі науковий гурток для підготовки бакалаврів та магістрів до дослідницької наукової діяльності
  • вважати виконаним запланований обсяг роботи по виконанню індивідуального плану роботи аспірантів Довгополого Я.О., Шейкуса А.Р., Каюна І.Г. за звітний період