Захист курсових проєктів з дисципліни «Основи проектування біотехнологічних виробництв»

5 червя 2024 року відбувся захист курсових проєктів студентів- біотехнологів групи 3 – БТ-45 з дисципліни «Основи проектування біотехнологічних виробництв».
Студенти презентували актуальні проєктні розробки і успішно їх захистили.
Захист курсової роботи — це форма іспиту. Здобувачі мали можливість представити свої підсумки трирічного навчання на бакалавраті; поспілкуватися особисто з доцентами кафедри (комісія з захисту курсового проєкту). Члени комісії висловили свої думки, відзначили переваги і недоліки представлених на захист робіт та креслень, надали поради. Захист курсового проєкту це хороший тренінг публічних виступів, вміння виділяти головне у підготовці промови та презентації!
Вітаємо наших студентів з набутим досвідом і бажаємо подальшого розвитку за фахом!