Захист дипломних проєктів бакалаврів 2024

14 червня 2024 року перші ластівки кафедри захищали свої дипломні проєкти на кафедрі. Завжди важко йти першому, але вони це зробили! Захистились чудово – три дипломи з відзнакою: Валявська Катерина, Коваленко Оксана, Отрубяннікова Марія

Другий день захисту дипломних проектів минув 17 червня. Випускники груп 4-БТ-38,4-БТт-22,4-ЦБ-39,5-ЦБ достойно захищали свої роботи, активно відповідали на питання членів комісії. Є відмінники і сьогодні – Олександра Бондар гр.4-ЦБ-39 та Кучер Вікторія гр.4-БТт-22.

18 червня був третій день захисту дипломних проектів. Свої дипломні проекти представили випускники груп 4-БТ-38,4-БТт-22,4-ЦБ-39 і достойно їх захистили. Не обійшлося без відмінників і сьогодні, це – Олена Жарій, Софія Карпікова, Мирослава Погарська та Марія Суботіна

19 червня – завершальний захист цього семестру, останні захисти дипломних проєктів, які пройшли у змішаному форматі офф- та онлайн серед студентів 4-БТ-38,5-БТ,4-ЦБ-39, 5-ЦБ. Відмінники сьогоднішнього захисту – це Олександра Рудик, Ольга Гелівер.

Вітаємо всіх студентів із захистом і бажаємо успіхів у вступі до магістратури! Чекаємо на вас вже у вересні!