Захист бакалаврів спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” 2024

18 та 20 червня 2024 року на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій та автоматизації пройшов захист дипломних проєктів здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр за освітньою програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Загалом до публічного захисту кваліфікаційних робіт було допущено 13 студентів.

Наказом по університету та згідно з «Положенням про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії» була затверджена екзаменаційна комісія по захисту дипломних робіт бакалаврів у складі:

• Голова ЕК – Михайло Щеглов, директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Надія”,
  • Члени ЕК:
    • Олег Мисов, заступник Голови ЕК, завідувач кафедри, доцент кафедри КІТ та А, канд. техн. наук,
    • Ольга Фурса, доцент кафедри КІТ та А, канд. техн. наук,
  • Секретар ЕК – Валерій Скірко, інженер 1 категорії.

Теми дипломних проектів є розвитком тем курсових проєктів, які виконувались з дисциплін освітньої програми студентами денної та заочної форми навчання, актуальні, і їх рішення має техніко-економічне обґрунтування.

Зокрема, серед представлених до захисту 13 тем дипломних проєктів, найцікавіші:

• Розробка функціональної та технічної  структур автоматичної системи моніторингу навколишнього середовища на основі пристроїв BLE (Владислав ЛОБОДА, керівник доцент, ,к.т.н. Олег МИСОВ);
  • Розробка функціональної та технічної структур автоматичного пристрою контролю рівня зерна у бункері (Владислав ЧУМАЧЕНКО, керівник доцент, ,к.т.н. Олег МИСОВ);
  • Розробка функціональної та технічної структур АСК блоку стабілізації риформату (Євгеній БУРЛАКА, керівник доцент, ,к.т.н. Ігор ЛЕВЧУК);
  • Розробка функціональної та технічної структур АСКТП вторинної переробки відходів (Давід Підбуртний, керівник доцент, ,к.т.н. Олена ТІТОВА);
  • Розробка функціональної та технічної структур АСКТП виготовлення опари (Сергій Бойко, керівник доцент, ,к.т.н. Олена ТІТОВА);
  • Розробка функціональної та технічної структур АСКТП забійного цеху виробництва курей (Максим КОЛОМОЄЦЬ, керівник доцент, ,к.т.н. Ольга ФУРСА);
  • Розробка функціональної та технічної структур АСКТП приготування 2,5% розчину ранітидину (Владислав КІЩИК, керівник старший викладач Дмитро ЛОСІХІН).

Дипломні роботи, а також результати захисту студентів кафедри «Комп’ютерно-інтегрованих технологій та автоматизації» за фахом 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», показали у цілому добрий рівень науково-теоретичної підготовки та достатній рівень практичних знань студентів у галузі автоматизації технологічних процесів. Шестеро студентів захистили свої проєкти на відмінно, п’ятеро – на добре, ще двоє – на задовільно.

За результатами захистів дипломних проєктів екзаменаційна комісія затвердила присвоєння здобувачам ступеня вищої освіти «бакалавр» за відповідною спеціальністю.

Бажаємо кожному нашому випускнику нових звершень та подальших успіхів! Чекаємо в магістратурі!