Профорієнтаційний форум в місті Павлоград

В перший день весни 2024 року в м. Павлоград відбувся великий профорієнтаційний форум для випускників шкіл та їх батьків, директорів ліцеїв, організований в рамках співпраці Українського державного університету науки і технологій та керівництвом міста.

Під час зустрічі керівництвом університету для дітей і батьків було представлено потужний науково-освітній центр м. Дніпро – Український державний університету науки і технологій, що наразі об’єднує чотири галузевих заклади освіти. Під час виставки-презентації батьки та учні мали змогу поспілкуватися з представниками приймальної комісії університету щодо питань вступу цього року, працевлаштування, міжнародного стажування та ін.

Випускникам шкіл та їх батькам детально представлено весь перелік спеціальностей, за яким здійснюється підготовка здобувачів освіти і які затребувані наразі на ринку праці. Було презентовано аудиторії для навчання, лабораторні класи, гуртожитки та інфраструктуру університету та ін.

Голова Павлоградської районної ради Дмитро ПАВЛОВ під час привітального слова зазначив і наголосив на важливості підготовки спеціалістів для підприємств міста та регіону саме інженерно-технологічного, металургійного, будівельного та ін. спрямувань. Ректор університету Костянтин СУХИЙ підкреслив, що наразі УДУНТ є найпотужнішим університетом регіону, який включає майже весь спектр спеціальностей хімічного, металургійного, будівельного, транспортного та інших напрямків і тому має всі можливості для забезпечення потреб в підготовці спеціалістів для міста Павлоград та  регіону.

На зустрічі також були присутні директори всіх ліцеї міста і в результаті зустрічі обговорено та окреслено плани подальшої співпраці щодо проведення онлайн-вебінарів з класами та їх батьками вже за конкретними напрямами, що цікавлять випускників та їх батьків, умов вступу та ін.