«Всеукраїнський симпозіум з органічної та медичної хімії»

21-22 вересня 2021 р. відбувся Всеукраїнський симпозіум з органічної та медичної хімії, присвячений 80-річчю Валерія Дмитровича Орлова. Симпозіум проходив у рамках Всеукраїнської конференції наукових дослідників у м. Львів 19-24 вересня 2021 р. і зібрав делегатів з усіх куточків України.

Київ представляли Інститут органічної хімії на чолі з Вовком М.В., Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України, Національний київський університет ім. Тараса Шевченка і ТОВ Науково-виробниче підприємство «Єнамін». Харківську делегацію на чолі з Чебановим В.А. представляли ДНУ «НТК «Інститут монокристалів» НАН України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України». Також були делегації з Одеси, Запоріжжя, Івано-Франківська, Краматорська, Вінниці, Чернівців та ін. Усіх гостинно приймав Львівський національний університет ім. Івана Франка на чолі з головою оргкомітету симпозіуму Обушаком М.Д.

Дніпро і ДВНЗ УДХТУ на симпозіумі представляли доценти кафедри фармації та технології органічних речовин, д.х.н. Фарат Олег Костянтинович та к.х.н. Варениченко Світлана Анатоліївна. На особисте запрошення оргкомітету симпозіуму Фарат О.К. виступив з пленарною доповіддю, присвяченою безпрецедентним перегрупуванням гемінальних оксазагетероциклів. Також на другий день його було призначено головою секції.

Метою конференції було зібрати разом активно працюючих українських наукових дослідників – представників різних наукових напрямків і надати їм майданчик для виступів і дискусій як з актуальних проблем відповідних наукових напрямків у рамках спеціалізованих наукових сесій, так і для обговорення актуальних питань функціонування наукової сфери України в цілому у форматі пленарних сесій та круглих столів.

Після завершення конференції усі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.