Всеукраїнський проєкт “Книга від вченого”

Шановні колеги!

Офіс підтримки вченого впроваджує науково-популярний проєкт (ініціативу) “Книга від вченого”, мета якого безоплатно сприяти промоції діяльності вчених та їхніх здобутків.

Метою проєкту “Книга від вченого” є підтримка талановитих вчених, сприяння їхній самореалізації та стимулювання подальшої творчої наукової діяльності шляхом популяризації їхніх професійних здобутків у суспільстві.

Основними завданнями є:

1. Презентація наукових робіт (монографій, посібників, підручників  тощо) учених шляхом використання різних форматів.
  2. Сприяння промоції діяльності  вчених та підвищення їхнього професійного статусу.
  3. Використання новітніх форм, методів, моделей організації презентації діяльності науковців та популяризації наукової діяльності.
  4. Створення додаткових умов для творчих наукових пошуків учених, а також удосконалення їх ораторської майстерності.

У рамках цього проекту вчені презентують свої доробки (монографії, посібники, підручники, збірники матеріалів і т.ін.) в різних форматах (онлайн-презентація на сторінці Офісу у Facebook, постер, запис відео тощо). Участь у проєкті можуть взяти всі вчені, праці яких вийшли друком (в т.ч. електронні видання) у 2017-2023 роках.

З опублікованими працями вчених, їх сертифікатами з 2022 року можете ознайомитися за посиланням: Презентації

Запрошуємо всіх вчених долучитися до проєкту та презентувати свої доробки!

Охочих долучитись до проєкту та презентувати свої роботи просимо заповнити онлайн-форму за посиланням:

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]