Обрати сторінку

Воркшоп дизайн-мислення: «Будуємо зв’язки між бізнесом, наукою та освітою для трансферу технологій»

УВАГА! АНОНС ПОДІЇ!
Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Поліграфія: логістика, сервіс, якість»

ЗАПРОШУЄМО УЧАСНИКІВ КЛАСТЕРУ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ПАРТНЕРСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА
ВОРКШОП ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ: «БУДУЄМО ЗВ’ЯЗКИ МІЖ БІЗНЕСОМ, НАУКОЮ ТА ОСВІТОЮ ДЛЯ ТРАНСФЕРУ ТЕХНОЛОГІЙ»

 

Коли: 13 березня 2023 року , час проведення 10:00 – 18:00
У який спосіб: онлайн, на платформі Zoom.

Перший етап для участі – реєстрація за посиланням: https://forms.gle/c7vvnYUUDNke4diK7
Другий етап – безпосередньо під’єднання для участі в день проведення за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8045591955?pwd=emFXbEtNbkJnSVp3Vzlyem5kZ0p5QT09

Цільова аудиторія: учасники Кластеру та представники партнерських організацій

Захід буде корисний для підприємців поліграфічної галузі, освітян та науковців відповідного, авторів та авторок deep-tech стартапів і наукових розробок, інноваторів та представників бізнесів.
Що таке «дизайн-мислення»: дизайн-мислення це людино-центричний підхід до створення інновацій, що обʼєднує потреби клієнтів, можливості технологій та бізнес-потенціал ідей.

Кількість місць обмежена (до 30 осіб). На учасників і учасниць чекає лекція з дизайн-мислення, робота в командах, презентація прототипів наукомістких продуктів.
Реєстрація відкрита: (подано вище)

Початок воркшопу: о 10:00 (програмою заходу передбачено час для онлайн-кави та обіду: перша технічна перерва 12.15 – 12.30;  друга технічна перерва 14.00 – 14.30; третя технічна перерва – 16.15 – 16.30)

Фасилітатор: Олександр Акименко, викладач Львівської бізнес-школи (LvBS) УКУ, член академічної ради та керівник магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. Підприємець, консультант і викладач.

Під час воркшопу ви отримаєте відповіді на питання: Як збудувати культуру безперервних інновацій у бізнесі і зростання кластера? Як поєднати наукові досягнення, освіту з побудовою успішної бізнес-моделі компаній? Як зробити команди більш креативними?

Програма воркшопу побудована на теоретичній та практичній базі курсу Стенфордського університету з дизайн-мислення, а також на кращих практиках впровадження інновацій з Кремнієвої долини та інших інноваційних центрів. На цій програмі ви вирішуватимете проблеми та виклики реального клієнта: шукатимете інсайти, створюватимете продукти, сервіси, інноваційні рішення та концепти покращення сервісу.

В результаті навчання ви:

  • дізнаєтесь про приклади застосування дизайн-мислення в інноваційних компаніях світу та як це принесло вибухові результати;
  • зрозумієте яку роль наукові розробки відіграють у створенні нових продуктів та сервісів;
  • дізнаєтеся, як пов’язати дизайн-мислення з наданням професійного сервісу вашою компанією;
  • зрозумієте, які інструменти та методи найкраще застосовувати для творення нових та удосконалення існуючих продуктів/послуг, які справді потрібні вашим клієнтам.

Після навчання ви зможете імплементувати методи дизайн-мислення у себе в компанії та експериментувати зі створенням нових продуктів та сервісів, розвивати інноваційно кластер.

Підхід – відштовхування від потреб і проблем клієнтів – один із найефективніших інструментів зміни культури команд на шляху до створення інновацій. Це допомагає учасникам подивитися на продукт або сервіс очима користувачів.

Можливості: сертифікат учасника (кількість годин/кредитів ЄКТС: 8 годин/ 0,3 кредита); розуміння підходу – людино-центричний дизайн та застосування дизайн-мислення у бізнесі. Удосконалення навичок з трансферу технологій. Практики застосування конкретних продуктів та індустрій.

Довідкова інформація: Тренінг відбудеться у рамках реалізації програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua