Вітаємо переможців і учасників Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Офіційне привітання студентів науковців та їх наукових керівників відбулося на Вченій раді університету 29 лютого 2024 року. Залучення обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, можливість прийняти участь у творчих змаганнях – все це сприяє активізації науково-дослідної роботи студентів університету.

ДИПЛОМ І ступеня Всеукраїнського творчого конкурсу студентських наукових робіт «Еколого-біологічні проблеми України та екологічна безпека» (липень 2023р.) отримала ЖУШМАН Тетяна, студентка гр.4-БТ-35 факультету Ф та БТ.

ПОДЯКУ за сприяння розвитку студентської науки, за підготовку переможниці від голови конкурсної комісії, ректора Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) отримала науковий керівник МІТІНА Наталія Борисівна, к.т.н., завідувач кафедри БТ та БЖД.

СЕРТИФІКАТ учасника III-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (м. Київ, Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», листопад 2023 р.) отримала ЖИТНЯ Єлизавета, студентка групи 4-КІБ-48, факультет економіко-гуманітарних наук та права.

ПОДЯКУ за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку учасника III-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення»  отримала науковий керівник ІВАНОВА Марина Володимирівна, к.х.н., доцент кафедри ПОВ та ТПЕ (на фото Свердліковська О.С. отримує нагороди за Іванову М.В.).

Бажаємо студентам успіхів у навчанні, подальших наукових здобутків, високих професійних досягнень, цікавого студентського життя!!!

До зустрічі на студентських наукових заходах!

Відділ НДРС УДХТУ