Вітаємо Олега ФАРАТА та Світлану ВАРЕНИЧЕНКО з званням лауреатів Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

Вітаємо доцентів кафедри фармації та технології органічних речовин, д.х.н. Олега ФАРАТА та к.х.н. Світлану ВАРЕНИЧЕНКО з отриманням дипломів та нагрудних знаків лауреатів Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік!

17 липня 2024 року у залі готельного комплексу «Національний» відбувся урочистий захід з вручення Головою Верховної Ради України Русланом СТЕФАНЧУКОМ дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим та дипломів стипендіатам Верховної Ради України – молодим ученим – докторам наук за 2022 рік відповідно до Постанов Верховної Ради України від 01 грудня 2022 року № 2791-IX «Про призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» та від 20 грудня 2023 року №3524-IX «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік».

Голова Верховної Ради України у своєму вступному слові привітав переможців конкурсу та подякував молодим ученим за їхню наукову діяльність, творчі здобутки і наукові звершення, а також за те, що вони, попри складні воєнні часи, продовжують плідно працювати в Україні.

Це чудове досягнення, яке свідчить про професійні здібності доцентів кафедри фармації та технології органічних речовин д.х.н. Олега ФАРАТА та к.х.н. Світлану ВАРЕНИЧЕНКО та їх значний внесок у розвиток української науки. Нехай ця нагорода буде визнанням вашої праці і мотивує до нових досягнень.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень у професійній діяльності!