Вітання з перемогою студентки ХДК у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

20–22 квітня 2021 року в ДВНЗ УДХТУ (м. Дніпро) відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Хімічні технології та інженерія”.

На конференції з цікавими доповідями виступили студенти зі Львова, Сум, Києва, Дніпра та ін. міст. До списку запрошених на підсумкову відеоконференцію увійшли 25 студентів із 10 ЗВО. Конкурсній комісії було важко визначити переможців, тому що кожна доповідь була по-своєму цікава й гідна перемоги. Конкуренція між конкурсантами була серйозною, але доброзичливою.

Студентка групи 4-ХДК-28 Подорожко В.Г. виступила на конференції з доповіддю на тему «Модифікація нативного крохмалю неорганічними окисниками» (науковий керівник доцент кафедри аналітичної хімії та хімічної технології харчових добавок і косметичних засобів Авдієнко Т.М.). Практична значущість роботи полягає у віднайденні шляху для одержання лінійки модифікованих окиснених крохмалів із прогнозованими властивостями й контрольованою заявленою в’язкістю.

Комісія високо оцінила роботу нашої студентки, присудивши їй І місце.

У кінці травня вся хімічна спільнота відзначала професійне свято – День хіміка. І напередодні на засіданні вченої ради ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулось урочисте нагородження студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р. та їх наукових керівників.

Голова конкурсної комісії ректор ДВНЗ УДХТУ професор Сухий К.М. особисто нагороджував і вітав переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Подорожко Вікторія отримала диплом І ступеня та сертифікат учасника.

На кафедрі АХ і ХТ ХД та КЗ у ДВНЗ УДХТУ панує особливий хімічний дух перемоги! Вітаємо Вікторію та пишаймося разом!

Доцент кафедри АХ і ХТ ХД та КЗ Авдієнко Т.М.