VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт

Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки та сприяння Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету оголосили старт VII Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко на спеціальну тему 2022 року «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Оголошення розміщено на сайті МОН України: https://bit.ly/3OFQtuU

Дедлайн  – 20 листопада 2022 року.

Результати конкурсу будуть оголошені на останньому тижні листопада 2022 року.

Вручення дипломів та грошової винагороди на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в проблематиці Голодомору – не пізніше січня 2023 року.

На Конкурс надсилати лише оригінальні, виконані самостійно або колективно (не більше одного співавтора), раніше неопубліковані/неоприлюднені дослідницькі та мистецькі роботи, підготовлені громадянами України, Канади та інших держав.

Конкурсні роботи потрібно подати українською або англійською мовами.

Роботи з образотворчого мистецтва приймають на поштову адресу:
02068, місто Київ, а/с 74, із позначкою «VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс».

На номінацію «Найкращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», із підномінаціями «Найкращі роботи учнів 5–8 класів», «Найкращі роботи учнів 9–11 класів»: [email protected].

На номінацію «Найкращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти»: [email protected].

На номінацію «Найкращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців» (віком до 35 років): [email protected].

Контактні дані для довідок щодо конкурсу:
електронна адреса: [email protected].
телефон: + 38 (099) 203 21 76