Відеоконференції із здобувачами освітніх програм кафедри ІС

Для здобувачів вищої освіти важливо бути почутими, адже їх небайдужість, прогресивне мислення допомагає удосконалювати традиції та підходи до освітнього процесу. Саме тому за ініціативи гарантів освітніх програм «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки», яку  підтримав завідувач та штат кафедри,  відбулися відеоконференції із здобувачами двох освітніх програм кафедри ІС. У форматі діалогу кожен здобувач зміг поставити цікаві для нього питання та оприлюднити свої пропозиції.

Предметом обговорення були навчальні плани та освітні програми, за якими навчаються здобувачі бакалаврського рівня спеціальності  121 «Інженерія програмного забезпечення» та здобувачі магістерського рівня спеціальності «122 Комп’ютерні науки». Також було розглянуто результати опитування, яке в рамках обговорення освітніх програм кафедри, проходили здобувачі. Студенти мали змогу викласти своє бачення процесу навчання та висловити побажання стосовно формування переліку освітніх компонент, їх наповнення та якості викладання.

Зокрема, здобувачів бакалаврської програми турбували питання додаткових занять із англійської мови та можливість навчання офлайн у найближчому часі. Студенти-магістранти висловлювались щодо позитивних ініціатив, які реалізуються на освітній програмі: імплементація проєктного підходу під час підготовки курсових, добра практика тренування Soft Skills на вибіркових дисциплінах гуманітарного циклу; одностайно підтвердили побажання додати до вивчення розподілену систему контролю версій – Git та погодилися із тим, що перспективним є не стільки вивчення певних технологій, скільки ідеологій у програмуванні.

Формат подібних зустрічей дозволяє отримати фідбек від здобувачів, на основі чого зокрема, розглядаються і зміни до освітніх програм з метою їх удосконалення.  Зустріч була корисною для обох сторін, що брали участь у діалозі та може сприяти  підтриманню відчуття взаємоповаги у стосунках «здобувач-викладач».