Вебінар «Сучасні канали комунікації (види, порівняння, приклади креативу, креативні адаптації)»

13 жовтня 2021 року Артем Гусев, асоціативний креативний директор агенції TABASCO проводив вебінар на тему: «Сучасні канали комунікації (види, порівняння, приклади креативу, креативні адаптації)». Як практик маркетингових комунікацій він ознайомив відвідувачів вебінару (студентів та викладачів) з найновішою актуальною інформацією.

Лекція проводилася в рамках програми ADC*School ADC*UA, що передбачає проведення відкритих лекцій від креативних директорів та досвідчених фахівців із міжнародними нагородами найкращих рекламних агенцій України. Ця навчальна програма Клубу Арт-директорів України ADC*UA підтримує партнерські відносини із 16-м Українського студентського фестивалю реклами!

Організатори надали слово координатору 16-го УСФР професору Євгену Ромату на початку вебінару. Він зазначив, що до Фестивалю залишилось не так багато часу та нагадав про номінації, що започатковані Партнером форуму студентської реклами – Проект Європейського Союзу та Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Учасники вебінару були щиро вдячні організаторам за цікаву зустріч із практиками та корисну інформацію.