Успішне працевлаштування для студента або як отримати роботу мрії

1 березня 2024 року в Арт-просторі УДХТУ пройшов тренінг «Успішне працевлаштування для студента або як отримати роботу мрії?», який провела Власова Дар’я — HR директорка освітнього Холдингу “Логос”.

На тренінгу було розказано про секрети успішного проходження співбесіди, складання гарного резюме та обговорення ринку праці в сфері освіти. А також бонусом була практична частина, де присутнім на тренінгу допомогли виправити помилки в резюме.

Учасники отримали неймовірний досвід, який допоможе їм в подальшому житті та кар’єрному зростанні. Вони залишилися задоволені тренінгом і висловили глибоку вдячність Власовій Дар’ї за корисну інформацію та практичні поради. Багато з них відчули підвищену впевненість у власних силах та здатність краще розуміти вимоги ринку праці.

Такі заходи допомагають студентам та молодим спеціалістам впевнено крокувати у світ професійного самовдосконалення та досягати нових вершин у своїй кар’єрі.