УДХТУ увійшов у ТОП -50 кращих університетів України

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував новий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

Укладачі рейтингу намагалися врахувати всебічність, прозорість  і багатогранність діяльності університетів.

За результатами ранжування, перше місце у рейтингу посів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», друге – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, третє – Сумський державний університет.

Виші Дніпра у цьому рейтингу посіли такі позиції:

12 місце – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;

23 місце – Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара;

42 місце – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури;

46 місце – Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України;

47 місце – Український державний хіміко-технологічний університет

66 місце – Національна металургійна академія України;

86 місце – Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна;

119 місце – Університет імені Альфреда Нобеля;

135 місце – Дніпровський державний аграрно-економічний університет;

139 місце – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

159 місце – Університет митної справи та фінансів.

Цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири – національними. Вагому роль у рейтингуванні відіграла міжнародна активність університетів (участь у програмах Erasmus+ Європейського Союзу, результати у світових рейтингах).

Такому підвищенню показників завдячуємо тривалій співпраці університету в межах проєктів «Водна Гармонія» та наполегливій праці всього колективу. Протягом року в УДХТУ відбулися суттєві зміни, які супроводжувалися структурною реорганізацією університету, підвищенням його якісного складу, відкриттям нових освітніх програм, розвитком дистанційних технологій.

Сьогодні УДХТУ розвивається у співпраці з іноземними партнерами, пропонує конкурентоздатні освітні програми для вступників із подальшим перспективним працевлаштуванням і системно покращує свої показники.

Переглянути за посиланням: http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6556