Участь викладачів кафедри ІС у освітньому проєкті «Teachers Internship» від експертів ЕРАМ та IT Ukraine Association

З 14 липня по 12 серпня 2021 року найбільша ІТ компанія України EPAM відкрила віртуальні двері викладачам всіх закладів вищої освіти країни, оголосивши конкурс на прийом до Всеукраїнської комплексної програми стажування для викладачів «Teachers Internship Teachers Internship». Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем доцент Солодка Н.О., доцент Ляшенко О.А., викладач Кодола Г.М. прийняли участь у відборі та пройшли навчання за програмою «Teachers Internship» в онлайн форматі.

Програма започаткована ще в 2017 році, відтоді допомагає викладачам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу IT-компанії «зсередини». В 2021році програма стала ще комплекснішою та глобальнішою: 4 тижні, 32 теми, 30+ експертів та найактуальніші огляди прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend, основи проєктного менеджменту (робота над навчальними проєктами у розподілених командах), методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо. Унікальна особливість «Teachers’ Internship» полягає у тому, що програма не фокусується на певній технології, а дає широке розуміння сучасної IT-галузі.

Участь викладачів у подібних стажуваннях дає можливість краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ-сфери, передавати студентам максимально актуальні знання і навички для успішної кар’єри в майбутньому.