Участь студентів кафедри ІС у хакатоні від SoftServe Academy

18 лютого SoftServe Academy провела студентський хакатон, в якому прийняли участь більш ніж 20 студентів 1-2 курсів закладів вищої освіти Дніпра Об’єднавшись у команди, вони мали нагоду продемонструвати на практиці свої знання та вміння в IT-сфері.

Особливістю завдань хакатону є їх соціальна направленість. У зв’язку з чим, метою було покращення та автоматизація процесів в локальних благодійних фондах, які допомагають ЗСУ, ВПО та притулкам тварин з Дніпра та Одеси (Public charity organization – Stay Safe Ukraine, БО Dnipro Animals, «Відновлення України», GladPet та ін).

Український державний хіміко-технологічний університет представили здобувачі 1, 2 курсів кафедри інформаційних систем:

• Борисенко Дар’я (гр 2-КН-21)
  • Кошляк Арсеній (гр 2-КН-21)
  • Бологов Володимир (гр 1-КН-22)
  • Ніколаєв Тимур (гр 1-КН-22)
  • Досова Дар’я (гр 1-КН-22)

Приймавши участь у подібному івенті вперше, долаючи труднощі із виконання завдання та налагодження співпраці в команді, студенти кафедри ІС впоралися із презентацією результату своєї роботи та мали підтримку журі із складу фахівців компанії SoftServe.​

Сподіваємося на подальше розвинення співпраці УДХТУ з SoftServe, адже сприяння розвитку молодих IT-спеціалістів – це спільна мета ЗВО та компанії.