Участь кафедри ІС у Дні відкритих дверей УДХТУ

6 травня 2023 року кафедра інформаційних систем прийняла участь у заході для абітурієнтів, який відбувся у ДВНЗ УДХТУ. Абітурієнти отримали актуальну інформацію стосовно умов вступу 2023 року та особливостей вступу саме на спеціальностями кафедри за різними  рівнями вищої освіти.

На кафедрі здійснюється підготовка за трьома освітніми програмами: 121 «Інженерія програмного забезпечення» за першим (бакалаврськім) рівнем вищої освіти та 122 «Комп’ютерні науки» за першим та другим (магістерськім) рівнем вищої освіти.

Було представлено розробки студентів та випускників кафедри – ігрові додатки, інформаційні системи, сайти, серед яких офіційний сайт УДХТУ.

Запрошуємо на навчання за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки» на кафедру інформаційних систем Українського державного хіміко-технологічного університету.