Тренінг з написання мотиваційного листа для вступу у 2023 році

14 березня 2023 року факультет економіко-гуманітарних наук та права провів тренінги з написання мотиваційного листа для вступу у 2023 році. Нашими гостями були учні декількох шкіл Дніпра. Ми доклали всіх зусиль, аби пояснити, як краще почати й завершити лист. Наочно продемонстрували, де знайти інформацію про спеціальність, яка вам сподобалася. Ми поділилися хитрощами, як цю інформацію творчо використати, щоб ваш лист вийшов неповторним і оригінальним, як і ви самі.
А ще на наших гостей чекав приємний бонус: безкоштовна індивідуальна консультація з написання мотиваційного листа.
Хто не встиг до нас приєднатися сьогодні, обов’язково приходьте наступного разу! Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті! Ми допоможемо кожному!