Талановитих і старанних ліцеїстів більшає

Нещодавно вийшла чудова публікація про учнів Хіміко-екологічного ліцею, які виконували свої науково-дослідні роботи в ДВНЗ УДХТУ і взяли участь у конкурсі «Intel-Eko Україна 2019». Хочеться долучитися до цієї події і розповісти про ще одного талановитого й розумного учня ліцею, десятикласника Іваненка Віталія Вадимовича.

Віталій виконував свою науково-дослідну роботу на кафедрі хімічної технології кераміки та скла. Робота була спрямована на розробку ангобних покриттів для будівельної кераміки з енергозберігаючою технологією виготовлення. Отримані завдяки сумлінній праці Віталія результати відкривають широкі перспективи для вітчизняних виробників будівельного сектору щодо розширення асортименту продукції.

У конкурсі «Intel-Eko Україна 2019» Віталій посів призове місце у категорії «Хімія». Слід зазначити, що роботи з технології силікатів досить нетипові для цієї категорії, оскільки стосуються не класичної, а високотемпературної хімії. Дуже приємно, що завдяки своїй наполегливості й старанності Віталій здобув гідне місце серед переможців і отримав стимул рухатися й вдосконалювати свої знання і надалі.

Хочеться запросити й інших учнів ліцею до більш активної роботи з кафедрами нашого університету. Так, для цього треба здійснити декілька кроків – захотіти розвиватися, поставити мету, прийти до нас, працювати… Але це чудовий досвід, цікаві знання та позитивні емоції! Успіхів Вам, шановні ліцеїсти!